Drodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła!
Oddajemy do Waszej dyspozycji przekaz widoku ołtarza głównego z kościoła parafailnego Zmartwychwstania Pańskiego w Wałbrzychu. Informujemy, że transmisja trwa całą dobę, a co za tym idzie transmitujemy wszystkie Msze Święte, nabożeństwa i spotkania, które odbywają się w kościele parafialnym.
Od marca 2020 roku przekaz prowadzony jest za pośrednictwem profesjonalnego sprzętu, dlatego mamy nadzieję, że przejemnie będzie się transmiję oglądało i słuchało.
Niemniej pragniemy przypomnieć, że "duchowa łączność" jaką zapewniamy przez łącza interentowe nie jest pełnoprawnym "uczestnictwem" w życiu sakramentalnym. Narzędzie przekazu internetowego może być nieocenioną pomocą dla osób, które są chore, bądź z innych obiektywnych przeczyn nie mogą uczestniczyć w sprawowaniu kultu i w ten sposób mogą zyskać możliwość uczestniczenia w nabożeństwach sprawowanych w kościele. Jednak nie możemy zastąpić realnego uczestnictwa, tym które jest wirtualne.
Kochana Siostro i drogi Bracie, jeżeli jesteś w pełni sił zapraszamy gorąco do uczestnictwa w nabożeństwach i szczególnie Eucharystii na żywo ciałem i duchem w naszej świątyni.
Wszystkich uczestników Mszy świętych transmitowanych przez internet zachęcamy do przekazywania ofiar na rozmaite dzieła parafialne, w tym na utrzymanie kościoła. 
Uczynić to można przelewem na konto parafialne:
27 1240 1978 1111 0010 0459 5008
z tytułem: "na tacę" lub "na cele kultu religijnego".
Bóg zapłać za zrozumienie i wszelkie ofiary!